Tieto všeobecné obchodné podmienky (ďalej len „VOP“) sú vydané:

Save car s.r.o.

IČ: 28174879
DIČ: CZ28174879

so sídlom: Dělnická 776/5, Praha 7, 170 00
zapísanej u: 130655 C, Městský soud v Praze

kontaktné údaje:

email: bazar@automedik.cz
Bazardielov.sk

Reklamácia

Na skryté vady tovaru (nešpecifikované v ponuke) sa vzťahuje 7-dňový reklamačná lehota. Počas tejto doby je možné zakúpený tovar reklamovať. Totožná 7-dňová lehota platí aj na rozpor tovar, keď nesúhlasí vec s objednávkou. Uplynutím tejto lehoty zákazník stráca právo akokoľvek obdržané tovar reklamovať, alebo kúpnu zmluvu namietať. Nie sme schopní túto lehotu akokoľvek predĺžiť a preto prosím tomuto venujte dostatočnú pozornosť. Je teda nevyhnutné, aby kupujúci bezodkladne po prevzatí tovaru toto náležite skontroloval, preveril jeho funkčnosť a zhodu s kúpnou zmluvou. Dňom prijatia reklamácie sa vždy ráta deň doučení tovaru na pôsobisko, nech osobne alebo prepravnou službou. (Pozor Slovenská pošta je schopná doručovať balík i týždeň).

Reklamačný lehota začína plynúť od prvého pokusu o doručenie tovaru prepravcom. Ak zvolíte osobné odber, tak reklamačná lehota beží od prvého zaslania výzvy na prevzatie. Venujte tomuto náležitú pozornosť. Vyhneme sa zbytočným dohadom. Ďakujeme

Vrátenie tovaru

Tovar objednaný cez e-shop bazardielov.sk bohužiaľ nemožno svojvoľne vracať tak, ako je to u iného tovaru tzv. "Bez udania dôvodu". Tento e-shop je zo svojej podstaty a povahy tovaru určený len pre odborníkov - podnikateľov, ktorí dokážu dostatočne preveriť vlastnosti použitého tovaru, rovnako tak ako jeho použiteľnosť pre konkrétne vozidlo a potreby koncového zákazníka.

Objednávky a platby

Použitý tovar sa platí vopred (po overení inzerenta - obdržíte sms / email), a to on-line platobnou kartou (pomocou GoPay). Dodacie lehoty použitého tovaru sú 7 - 10 pracovných dní.

Po overení dostupnosti tovaru u dodávateľa obdržíte sms a email s platobnými podmienkami. Rezervačný lehota na zaplatenie objednávky je 24 hodín od obdržania avíza o dostupnosti.

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online, v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Všeobecné obchodné podmienky

platné pre e-shop bazardielov.sk od 25.2.2019

1. Úvodné ustanovenie

2. Uzavretie kúpnej zmluvy

3. Kúpna cena a cena dopravy

4. Dodacia lehota

5. Prevzatie tovaru a doprava

6. Zodpovednosť za vady

7. Ochrana osobných údajov ( "GDPR")

8. Záverečné ustanovenia